Odsłaniamy karty „Szlichtyngowskiej Piątki”! Sprawdź, co przygotowaliśmy i ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Aby zapewnić wszystkim komfort i bezpieczną zabawę w chłodniejszych godzinach porannych, pierwsze wydarzenie z cyklu – Rodzinny Wielobój na Orliku – w najbliższą niedzielę (28 czerwca) zaczynamy wcześniej!
Nowe godziny imprezy to 9:00 – 14:00!
W PROGRAMIE IMPREZY:
- Rodzinne konkurencje wielobojowe – wesołe stacje sportowe:
- Biegi
- Rzut piłką lekarską
- Skok w dal
- Rzut do celu
- Tor przeszkód
- Warsztaty żywieniowe z Anetą Małucką! Niezastąpiona „Pilatesowa Babka” podzieli się z Wami masą cennych, zdrowych wskazówek i zainspiruje do lekkich, letnich zmian w kuchni.
- Strefa dla najmłodszych – darmowe dmuchańce oraz pełne energii gry i zabawy integracyjne.
- Darmowy zdrowy poczęstunek – woda i owoce dla każdego!
- Strażacka ochłoda! Prognozy zapowiadają upalną niedzielę, dlatego o bezpieczne i radosne orzeźwienie dla wszystkich uczestników zadbają niezawodni strażacy z OSP!
NAGRODY: Pamiętajcie: w naszym wieloboju każdy jest zwycięzcą!
Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz solidną, pyszną porcję zdrowych, sezonowych owoców na szybką regenerację.
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia (w załączniku poniżej).
ZAPISY: Zbierz drużynę rodzinną (minimum 2 osoby) i zgłoś się jak najszybciej do Urzędu Miasta
i Gminy: Zadzwoń: 65 549 23 27 wew. 18 Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Udział w całym wydarzeniu jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Uciekamy przed południowym upałem, więc widzimy się na Orliku przy Szkole Podstawowej już o 9:00 rano! Spędźcie tę niedzielę aktywnie, rodzinnie i z przytupem!
Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
DO POBRANIA:
1. Regulamin










