Odsłaniamy karty „Szlichtyngowskiej Piątki”! Sprawdź, co przygotowaliśmy i ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Aby zapewnić wszystkim komfort i bezpieczną zabawę w chłodniejszych godzinach porannych, pierwsze wydarzenie z cyklu – Rodzinny Wielobój na Orliku – w najbliższą niedzielę (28 czerwca) zaczynamy wcześniej!

Nowe godziny imprezy to 9:00 – 14:00!

W PROGRAMIE IMPREZY:

  • Rodzinne konkurencje wielobojowe – wesołe stacje sportowe:
    •  Biegi
    •  Rzut piłką lekarską
    •  Skok w dal
    •  Rzut do celu
    •  Tor przeszkód
  • Warsztaty żywieniowe z Anetą Małucką! Niezastąpiona „Pilatesowa Babka” podzieli się z Wami masą cennych, zdrowych wskazówek i zainspiruje do lekkich, letnich zmian w kuchni.
  • Strefa dla najmłodszych – darmowe dmuchańce oraz pełne energii gry i zabawy integracyjne.
  • Darmowy zdrowy poczęstunek – woda i owoce dla każdego!
  • Strażacka ochłoda! Prognozy zapowiadają upalną niedzielę, dlatego o bezpieczne i radosne orzeźwienie dla wszystkich uczestników zadbają niezawodni strażacy z OSP!

NAGRODY: Pamiętajcie: w naszym wieloboju każdy jest zwycięzcą!

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz solidną, pyszną porcję zdrowych, sezonowych owoców na szybką regenerację.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia (w załączniku poniżej).

ZAPISY: Zbierz drużynę rodzinną (minimum 2 osoby) i zgłoś się jak najszybciej do Urzędu Miasta
i Gminy:  Zadzwoń: 65 549 23 27 wew. 18 Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w całym wydarzeniu jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Uciekamy przed południowym upałem, więc widzimy się na Orliku przy Szkole Podstawowej już o 9:00 rano! Spędźcie tę niedzielę aktywnie, rodzinnie i z przytupem!

Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

DO POBRANIA:
1. Regulamin