W dniach 9 - 11 marca Burmistrz Jolanta Wielgus wraz z Sekretarzem Jarosławem Gnatem odwiedzili Kluby Seniora w Szlichtyngowej, Jędrzychowicach, Zamysłowie i Starych Drzewcach, aby wspólnie z ich członkami uczcić Dzień Kobiet. Spotkania odbyły się w serdecznej i radosnej atmosferze, przy słodkim poczęstunku, który dodatkowo podkreślił wyjątkowy charakter tego dnia.
Burmistrz podkreśliła ogromną rolę, jaką kobiety odgrywają w życiu społecznym i rodzinnym. Dziękując seniorkom za ich aktywność, energię i zaangażowanie w życie lokalnej społeczności, życzyła paniom przede wszystkim zdrowia, pogody ducha oraz wielu powodów do uśmiechu każdego dnia. Burmistrz złożyła życzenia także panom, z okazji przypadającego na 10 marca Dnia Mężczyzny.










