Szanowni Mieszkańcy miasta i gminy Szlichtyngowa!

Szczepmy się!

Ja już to zrobiłam. Dzięki temu zadbamy o zdrowie swoje, swoich bliskich, przyjaciół i znajomych oraz sąsiadów. Szczepiąc się, zyskamy też wewnętrzny spokój, bo w ten sposób dbamy też o bezpieczeństwo własne i najbliższych. Im więcej nas się zaszczepi, tym szybciej osiągniemy odporność populacyjną. Szczepionka to najlepszy sposób na przerwanie transmisji wirusa, a tym samym na powrót do życia, które znamy sprzed okresu pandemii.  Zachęcam wszystkich Państwa do szczepień przeciw COVID-19 jest to szansa powrotu do normalności, a także dowód naszej wspólnej odpowiedzialności.

W szczególności apel ten skierowany jest do Seniorów naszej Gminy, których dobro i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Zaszczepienie się jak największej liczby mieszkańców zwiększa szansę na powrót do normalności we wszystkich dziedzinach życia. Szczepionka zabezpiecza nas przed zachorowaniem, a przede wszystkim przed ciężkimi powikłaniami związanymi z zakażeniem COVID-19. Dzięki szczepieniom szybciej wrócimy do życia sprzed pandemii. Czego sobie i Państwu życzę.

                                                                     Burmistrz Miasta i Gminy

            /-/ Jolanta Wielgus

 

Rejestracja na szczepienia przeciw COVID -19  odbywa się:

- Przez telefon dzwoniąc na bezpłatną i całodobową infolinię 989.

- Online poprzez e-Rejestrację na pacjent.gov.pl

- W wybranym punkcie szczepień.

 

Przeciw COVID – 19 zaszczepić się można w:

Gmina Szlichtyngowa:

- Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarza Rodzinnego ul. Dworcowa 6 , Szlichtyngowa . nr Tel. 65 549 23 18

 

Zasady i regulamin loterii

1. Rejestracja w loterii

Do 30 września 2021 r. zarejestruj się i wyraź zgodę na udział w loterii na www.pacjent.gov.pl na swoim IKP lub na Infolinii Narodowego Programu Szczepień 989.

2. Aktualizacja numeru telefonu

Uzupełnij lub zaktualizuj swój numer telefonu komórkowego. Pamiętaj, że to właśnie na ten numer otrzymasz  SMS w przypadku wygranej!

3. Zaszczepienie się 

Dokonaj pełnego szczepienia przeciw COVID-19 dowolnym preparatem dostępnym na terytorium Polski nie później niż do 30 września 2021 r.

4. Zgoda na udział w loterii