Szanowni Mieszkańcy!

Informujemy, że Gminne Biuro Spisowe w Urzędzie Miasta i Gminy Szlichtyngowa w ramach akcji "Popołudnie ze Spisem" w dniu dzisiejszym (20.07.2021 r.) czynne jest do godziny 18:00

 

Szanowni Mieszkańcy!
Gminne Biuro Spisowe w Szlichtyngowej włączyło się do zainaugurowanej przez Urząd Statystyczny w Zielonej Górze akcji pn.: "Popołudnie ze Spisem".
W związku z tym, już w najbliższy wtorek 20 lipca, Gminny Punkt Spisowy w Urzędzie Miasta i Gminy Szlichtyngowa będzie czynny od 7:30 do 18:00.
To świetna okazja, żeby wypełnić ustawowy obowiązek. 
Zapraszamy!

Przypominamy, że 7 lipca 2021 kończy się okres przyjmowania zgłoszeń do Loterii. Ostatnie losowanie nagród I i II go stopnia odbędzie się 9 lipca, a losowanie nagród głównych, odbędzie się już 14 lipca.

Szczegółowe informacje o Loterii dostępne są pod adresem: https://loteria.spis.gov.pl/

W dniu 4 lipca 2021 r. podczas Pikniku Rodzinnego Razem Szczepimy się i Bawimy będzie można wypełnić swój obywatelski obowiązek i wziąć udział Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.Pracownicy Urzędu Statystycznego w Zielonej Górze oraz Gminnego Biura Spisowego w Szlichtyngowie w godzinach od 14:00 do 18:00 będą pomagać dokonać samospisu w Mobilnym Punkcie Spisu Ludności i Mieszkań.
Serdecznie zapraszamy!

Od 23 czerwca br. rachmistrzowie spisowi rozpoczną wywiady bezpośrednie w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Co to oznacza?

Rachmistrzowie skontaktują się z osobami, które nie spisały się samodzielnie przez Internet, nie spisały się na infolinii ani nie uczestniczyły w wywiadzie telefonicznym.