Radni Rady Miejskiej Szlichtyngowa zakupili materiały do walki z pandemią koronawirusa: 500 szt. maseczek ochronnych z normą medyczną, 40 paczek rękawiczek jednorazowych, 26 płynów i żeli dezynfekujących do rąk oraz 16 szt. litrowych płynów do dezynfekcji lad sklepowych.

Samorządowcy przekazali 300 szt. maseczek i 15 opakowań po 100 szt. rękawiczek ochronnych jednorazowych do Nowego Szpitala we Wschowie.

100 maseczek, 5 opakowań po 100 szt. rękawiczek ochronnych jednorazowych i 2 żele dezynfekujące do rąk otrzymał Zakład Opieki Zdrowotnej Lekarza Rodzinnego w Szlichtyngowej.

OSP Szlichtyngowa otrzymała 100 szt. maseczek i 3 opakowania rękawiczek ochronnych, które wykorzystają w razie potrzeby niesienia pomocy Naszym Mieszkańcom.

Radni przekazali również rękawiczki ochronne, płyny do dezynfekcji rąk i dezynfekcji lad sklepom znajdującym się w naszej Gminie, Aptece, Poczcie Polskiej dziękując pracownikom, którzy również narażają swoje zdrowie i życie, aby Mieszkańcy naszej Gminy mogli bez problemu zakupić artykuły użytku codziennego oraz korzystać z usług Poczty Polskiej czy też banku.

Zakupione materiały potrzebne do walki z pandemią koronawirusa zostały zakupione z diet radnych Rady Miejskiej Szlichtyngowa.

Przewodnicząca Rady Miejskiej

Anna Zalewska