Na podstawie decyzji Wojewody Lubuskiego dotyczącej zapobiegania i zwalczania COVID-19 informujemy, iż gmina Szlichtyngowa zapewnia nieodpłatny transport do punktu szczepień. Z takiego wsparcia mogą skorzystać osoby mające trudności w samodzielnym dotarciu do wspomnianego punktu. Są nimi mieszkańcy naszej gminy:

- posiadający aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N, bądź też odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami,

- osoby starsze mające trudności z samodzielnym przemieszczaniem się.

 

W naszej gminie przeciwko COVID-19 można zaszczepić się w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Lekarza Rodzinnego w Szlichtyngowej, ul. Dworcowa 6. W celu zorganizowania dowozu należy dzwonić trzy dni przed planowaną wizytą pod nr tel. 65/549-23-27 - od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15:30.